KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16583281
nr 1658 3281
Eric Cedervall, Signerad, landskap. Olja på pannå, 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 42x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:55:11
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr